Stretti - Zamponi Jaromír (Plasy 1882 - 1959 Praha)
Malostranské náměstí s pomníkem maršála Radeckého, signováno vpravo dole Jar. Stretti-Zamponi, bartevný lept/papír, 31,5 x 37,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |